Lokality

Poruba

Tábory v Ostravě – Porubě probíhají při ZŠ Porubská 832. Tato škola patří mezi nejlepší areály v okolí především díky tomu, že máme k dispozici během celého tábora moderní víceúčelové hřiště za ZŠ, na kterém se koná spousta sportovních a zábavných her. V případě nepříznivého počasí jsou k dispozici tělocvičny, kde plně nahradíme hlavní program. Většinu dopoledních hodin trávíme v nedalekém lesoparku Myslivna nebo jezdíme na celodenní výlety do přírody.

Příměstský tábor Ostrava - Poruba  Příměstské tábory Ostrava - Poruba 

Bělský les

Tábory v Ostravě – Bělském lese probíhají při ZŠ Dvorského. Tato škola je výjimečná hlavně svou polohou, kde v blízkosti školy je les, v kterém probíhá velká část bohatého táborového programu. Tyto turnusy jsou ideální pro tyto části Ostravy:  Bělský les, Dubina, Hrabůvka, Výškovice a Zábřeh. Pro děti máme připravené mimo celotáborový program také netradiční aktivity, sportovní soutěže, výlety a další zajímavé činnosti.

Příměstské tábory Ostrava - Bělský les  Příměstský tábor Ostrava - Bělský les 

Moravská Ostrava

Tábory v Moravské Ostravě probíhají ve sportovním areálu Varenská. Tento areál nabízí pestré možnosti na volbu programu. K dispozici máme bazén, který rádi využíváme v horkých dnech, dále pak hřiště a beachvolejbalové kurty. Hry chodíme hrát také do přilehlého parku. Pro děti máme taktéž připravené celotáborové hry, netradiční sportovní aktivity a celodenní výlet. Některé turnusy probíhají i při ZŠ Ostrčilova, kde máme taktéž vše co pro skvělý tábor potřebujeme - velkou tělocvičnu, víceúčelové hřiště a poblíž Komenské sady. 

Příměstský tábor Moravská Ostrava  Příměstské tábory Moravská Ostrava 

Slezská Ostrava

Tábory ve Slezské Ostravě jsou na Slezskoostravském hradě. Tyto turnusy jsou naprostou špičkou v naší nabídce. Tábory na Slezskoostravském hradě jsou vhodné až pro 40 dětí a vedou je naši nejzkušenější vedoucí.

Kontakt

Projekt "Prázdniny v Ostravě" organizuje spolek Rozjeď se.

Kontaktní osoba
Adam Fiala - projektový manažer
+420 604 281 306
adam.fiala@rozjedse.cz

www.rozjedse.cz

GENERÁLNÍ PARTNER

HLAVNÍ PARTNEŘI